Dr. Keresztesné Farkas Erzsébet
osztályfőnök
Tanuló neve | |
1. | Antal Róbert |
2. | Bali Levente Szilárd |
3. | Bari Dávid |
4. | Bellér Balázs András |
5. | Bellér Máté |
6. | Czombos Patrik Attila |
7. | Csikós Ilona Vanessza |
8. | Donkó Henrietta |
9. | Eszes Máté |
10. | Fejes Andrea |
11. | Gálfi Ádám |
12. | Kolompár Nikolett Gizella |
13. | Kotvics-Varga Eszter |
14. | Kovács Alexandra |
15. | Lakatos Martin Kevin |
16. | Majzik Marcell Zsolt |
17. | Móra Márk |
18. | Nagy Anett |
19. | Nedelkovits Martin |
20. | Péter József Imre |
21. | Pillár Zoárd Nimród |
22. | Puhala Alex Dominik |
23. | Sántha Cintia |
24. | Szabó Nikoletta Vivien |
25. | Tunyogi András |
26. | Varga Beáta |
27. | Zvara Kitti |
Szemerédi Andrea
osztályfőnök
Tanuló neve | |
1. | Borbély Patrik |
2. | Bubori Nikolett |
3. | Gömöri Nikolett |
4. | Hajdú Lilla |
5. | Hajdú Luca |
6. | Józsa Vivien |
7. | Kállai Regina Erzsébet |
8. | Lakatos Angelika |
9. | Lakos Sándor Botond |
10. | Locskai Katalin |
11. | Locskai Mária |
12. | Lukács Szabina |
13. | Malkócs Krisztián |
14. | Ollai Fanni |
15. | Piti Melissza Emília |
16. | Pócsi Péter Sándor |
17. | Sebők Nikoletta |
18. | Szabó Krisztina Laura |
19. | Tóth István |
20. | Tóth Renáta Noémi |
21. | Turák Ádám Krisztián |
22. | Urbán Dominik Zoltán |
23. | Vágvölgyi Tímea |
24. | Varga Melánia |
25. | Varga Pál Erik |
26. | Varga Tamás |
27. | Vendlóczki Krisztina |
Borbás István
osztályfőnök
Tanuló neve | |
1. | Bartyik Tamás Péter |
2. | Bertók Kevin |
3. | Bertók Martin |
4. | Bertók Patricia |
5. | Darida Martin |
6. | Fekete Nagy Nikolett |
7. | Füsti Molnár Janka Márta |
8. | Gyarmati Anett |
9. | Halmai Richárd |
10. | Hortobágyi Ábel |
11. | Kiss Benedek |
12. | Kollár Nataniel Zalán |
13. | Kovács Lili Zsuzsanna |
14. | Kövér-Kis János |
15. | Légrádi Gergő |
16. | Mihály Kinga |
17. | Perecsényi Márk László |
18. | Rácz Erik Renátó |
19. | Siskó Dzsenifer |
20. | Székely Gábor |
21. | Szűcs István Zoltán |
22. | Tési-Vass Gergely |
23. | Török Ádám |
24. | Trupulai Mihály Gábor |
25. | Ujj Gergő |
26. | Varga Dániel |
Molnárné Szalai Edit
osztályfőnök
Tanuló neve | |
1. | Bari Bianka Kinga |
2. | Benkő Adrienn |
3. | Berkes Gábor |
4. | Csákó Balázs |
5. | Csurgó Balázs |
6. | Dallos Szilágyi János |
7. | Faur János |
8. | Fekete Ádám Zoltán |
9. | Fülöp Kinga |
10. | Gazsi Dorina |
11. | Gulyás Andrea Diána |
12. | Horváth Noémi Roxána |
13. | Károlyi Roland |
14. | Lantos István József |
15. | Pulya Krisztofer Antal |
16. | Rafael Vanessza Rozália |
17. | Retkovszky Bence József |
18. | Szappanos György |
19. | Szűcs Tímea Gabriella |
Szabóné Budai Katalin
osztályfőnök
Tanuló neve | |
1. | Bari Barbara |
2. | Buknicz Anna Mária |
3. | Csáki József |
4. | Derék Mariann |
5. | Dósai Molnár Imre |
6. | Dömsödi Mihály |
7. | Károlyi Roberta Loren |
8. | Lakatos Dávid Antal |
9. | Lakatos Fatima |
10. | Mándoki Károly |
11. | Púj Ernő |
12. | Puporka Márk |
13. | Rekettyés Viktória |
14. | Rekettyés Zoltán Antal |
15. | Sándor Márton |
16. | Sebők Ramóna Edina |
Dosztál Diána
osztályfőnök
Tanuló neve | |
1. | Aradi Márk Bence |
2. | Baranyi Patrik |
3. | Dancsó Dorina |
4. | Gácsi Dorka Éva |
5. | Gilicze Gergő |
6. | György Barnabás László |
7. | Herczeg Gábor Zsolt |
8. | Hodosán Attila Tibor |
9. | László Bence |
10. | Lévai Ferenc Ferdinánd |
11. | Lévai Krisztián Csaba |
12. | Mészáros Laura |
13. | Mészáros Mirtill |
14. | Radulov Cintia |
15. | Szabó Réka Ágnes |
16. | Vasvári Viktória |
Bálint Anetta
osztályfőnök
Tanuló neve | |
1. | Ács Mihály Máté |
2. | Arnóth Dávid |
3. | Bálint Andrea |
4. | Berezvai Réka Eszter |
5. | Burkus Adrienn |
6. | Fábján Gergő |
7. | Gulyás Edina Annamária |
8. | Kolompár Márk |
9. | Komjáti László |
10. | Kovács Gergely |
11. | Kovács Patrik István |
12. | Lantos Krisztián |
13. | Mácsai Edina |
14. | Nagy Andrea |
15. | Puskás Nagy Bence |
16. | Sebők Márk Szilveszter |
17. | Soós Ádám János |
18. | Szirom Róbert Dávid |
19. | Tóth Bianka Rebeka |
20. | Varga Norbert |
21. | Varga Zsuzsanna |
22. | Vasinka Ilona |
23. | Zsibók Dominika |
Kuruczné Szabó Anikó
osztályfőnök
Tanuló neve | |
1. | Bari Julianna |
2. | Bari Pál |
3. | Bari Zoltán |
4. | Bellér Zoltán József |
5. | Benkő Beatrix |
6. | Boták Etelka |
7. | Faragó Csaba Antal |
8. | Halmai Viktor Tamás |
9. | Kállai Boglárka |
10. | Keller Dávid Nándor |
11. | Lévai László Imre |
12. | Móricz Zsanett |
13. | Rácz Roland |
14. | Sebők Zoltán |
15. | Szabó Gergő |
16. | Szabó Mihály |
17. | Szeli Nóra Edda |
18. | Szikora József Edgár |
19. | Sztojka Alexandra |
20. | Tóth Barbara Karolina |
21. | Udvarhelyi Kornél Szabolcs |
22. | Vass Ádám |
Fári Andrea
osztályfőnök
Tanuló neve | |
1. | Barna Boglárka Szimonetta |
2. | Bíró Beatrix |
3. | Bődi Petra |
4. | Bugyi Martin Olivér |
5. | Horváth Tímea Daniella |
6. | Hursán István |
7. | Kakuszi Renáta Kitti |
8. | Kárpáti Tifani |
9. | Köteles Bence |
10. | Püski László Attila |
11. | Rácz Zsolt |
12. | Rekettyés Rita Barbara |
13. | Roussea-Piot Rebecca |
14. | Sajtos László |
15. | Sipka Szilvia |
16. | Székely Péter István |
17. | Szeri Barbara |
18. | Tolnai Patrix Alex |
19. | Tóth Evelin Brigitta |
Nagy Zsuzsanna
osztályfőnök
Tanuló neve | |
1. | Bajnóczi Máté |
2. | Bari Katalin |
3. | Bartyik Adrienn |
4. | Bátaszéki Fruzsina |
5. | Berkecz Petra |
6. | Buvár Kata Irén |
7. | Czibulya Dorina Angéla |
8. | Csonka Tamás |
9. | Dancsó Nikolett |
10. | Darida Alexandra |
11. | Darida Márk |
12. | Erdélyi Zoltán Gábor |
13. | Finta Erika Debóra |
14. | Fülöp Attila László |
15. | Gazsi Gabriella |
16. | Gulyás Gergő Zoltán |
17. | Győri Bianka |
18. | Hevesi Ádám Zsolt |
19. | Horváth Zsanett |
20. | Huszka Barbara |
21. | Juhász-Szabó Nikoletta |
22. | Nagy Roland |
23. | Nagy Viktor |
24. | Szabó Adrienn |
25. | Szaszkó Dominik |
26. | Sztanó György László |
27. | Török Roland |
28. | Vetró Gergő |
Szatmári Judit
osztályfőnök
Tanuló neve | |
1. | Bari Csaba |
2. | Borbás Annamária |
3. | Dósai-Molnár Renáta |
4. | Hidas Mária |
5. | Kardos Richárd |
6. | Kovács Tímea |
7. | Kovács Zsanett |
8. | Kőszegi Richárd |
9. | Malkócs Edit |
10. | Ollai Dániel |
11. | Perecsényi Zoltán Tamás |
12. | Sápi László Jácint |
13. | Scholt Mónika |
14. | Varga Mercédesz |
Sprok János
osztályfőnök
Tanuló neve | |
1. | Aradi Antónia |
2. | Arató Márk Csaba |
3. | Bakai Bianka |
4. | Bartucz Péter |
5. | Bibók Allissa Eneida |
6. | György Barbara Laura |
7. | Gyukics Patrik |
8. | Halmai Klaudia |
9. | Havasi Csenge Kata |
10. | Hodosán Vanessza Szimonetta |
11. | Hornyik Dorina |
12. | Katona Ferenc |
13. | Kiss-Kása Konrád |
14. | Kocsis Gergely Dezső |
15. | Lantos Levente |
16. | László Kira |
17. | Mayer Gyula |
18. | Szabó Martin |
19. | Török Károly Kristóf |
20. | Turák Lejla Gabriella |
21. | Váczi Csaba |
22. | Varga Beáta |
Hírek
A diákigazolvány igénylés fontosabb tudnivalóiért kérjük töltse lehirdetményünket!
5-6. osztályosokfigyelem!
Letölthető a
természettudományi verseny ötödik fordulójának feladatlapjai.
A beadási határidő:
2012. Február 29.
Jó versenyzést!
Időpontok
Február 14. (kedd): 730 - 1600
Február 15. (szerda): 730 - 1500
A fizetendő összegekért és további információkért kérjük töltse
le hirdetményünket az alábbi linkre kattintva:
Hirdetmény |
Szavazás